Lider konsultingu IT na świecie

Naszym celem jest zdobycie pozycji najchętniej wybieranego i najbardziej zaufanego partnera IT na świecie oraz zapewnienie naszym partnerom stałego rozwoju w obszarze IT – dzisiaj i w przyszłości. Jest to możliwe wyłącznie dzięki dostarczaniu naszym klientom odpowiednich konsultantów, dlatego tak ważne są dla nas Twoje kompetencje. Nie zapominamy przy tym o Twoich oczekiwaniach, przyszłym rozwoju oraz dobrym samopoczuciu w nowym miejscu pracy.

W EPICO dołączysz do grona ponad 450 konsultantów i staniesz się częścią jednej z najszybciej rozwijających się duńskich firm konsultingowych, posiadającej ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT.

EPICO w pigułce

EPICO to firma konsultingowa w branży IT, która specjalizuje się w wyszukiwaniu, selekcji i dostarczaniu konsultantów IT.

Jesteśmy jedną z największych firm konsultingowych IT w Danii. Zatrudniamy ponad 450 konsultantów, a w naszej bazie znajduje się już ponad 6000 CV specjalistów o zróżnicowanych profilach i umiejętnościach. Posiadamy też rozległą sieć ponad 4000 różnych klientów.

Zapewniamy dostęp do specjalistów o szerokim zakresie umiejętności gotowych do pracy w różnych miejscach na świecie. Dostarczamy konsultantów do projektów realizowanych w Danii, w krajach skandynawskich oraz w innych częściach Europy, w tym w Polsce.

W EPICO stawiamy na osobiste relacje, zaufanie, otwartość oraz jakość oferowanych usług – zarówno przy współpracy z naszymi klientami, jak również z konsultantami i osobami rekrutowanymi do pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania? Napisz do nas!