Twój strategiczny partner w branży IT

Pomagamy firmom i organizacjom znaleźć dokładnie takie zaplecze IT, jakiego potrzebują, aby zrealizować swoje cele strategiczne.

Rynek pracy ulega dynamicznym przekształceniom i staje się coraz bardziej elastyczny. Usługi IT są outsourcowane, praca wykonywana jest w formie hybrydowej oraz zdalnej, a specjaliści realizują projekty jako freelancerzy. Pomożemy Ci dostosować się do tych wyzwań i zbudować silną pozycję firmy dzisiaj i w przyszłości.

Skuteczność na dynamicznym i konkurencyjnym rynku IT

Odpowiednie dopasowanie

- dostarczamy dokładnie takiego profilu pracownika IT, jakiego potrzebujesz

Szybkość działania

- zapewniamy właściwą osobę w niezwykle krótkim czasie

Szeroki zakres kompetencji

- możemy szybko zaoferować pracowników oraz całe zespoły o różnych profilach IT

Zaufany doradca

- znamy od podszewki obie strony branży IT – konsultantów oraz potrzeby i problemy naszych klientów

Twoje wyzwania

Nasze rozwiązania

Twoje wyzwania

Trudności ze znalezieniem osób z odpowiednimi umiejętnościami IT

Nasze rozwiązania

Doskonale znamy specyfikę rynku, dlatego potrafimy wyszukać pracowników o właściwym profilu

Twoje wyzwania

Problemy ze zbudowaniem wykwalifikowanego wieloosobowego zespołu IT

Nasze rozwiązania

Dysponujemy rozległą siecią ponad 70 specjalistów ds. rekrutacji i sprzedaży, 450 konsultantów na kontraktach, a w naszej bazie znajduje się ponad 6000 wyselekcjonowanych CV

Twoje wyzwania

Proces rekrutacji kandydatów na rynku IT jest niezwykle kosztowny dla pracodawców i często wiąże się z trudnościami znalezienia osoby o odpowiednich cechach osobowości i kwalifikacji

Nasze rozwiązania

Mamy niezrównany wskaźnik efektywności rekrutacji (hit rate). Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć wykwalifikowanych i dopasowanych konsultantów

Obszary naszej działalności

Outsourcing

Zawsze staramy się poznać oczekiwania naszych partnerów, analizujemy wszystkie niezbędne procesy w organizacji tak, aby móc zaproponować rozwiązania szyte na miarę. W ramach realizacji usług outsourcingowych bierzemy na siebie wszelką odpowiedzialność i ryzyko związane z odpowiednim dopasowaniem kandydatów do pracy, rotacją pracowników oraz innych czynników, które mogą mieć wpływ na realizację projektów.

Usługi nearshoring

Jesteśmy obecni w Polsce i w Danii, dzięki czemu możemy oferować zagranicznym klientom polskich konsultantów i zespoły programistów, testerów czy zaplecze supportowe. Pozwala to realizować projekty szybciej i taniej, a jednocześnie na najwyższym poziomie, ponieważ polscy konsultanci należą do światowej czołówki specjalistów IT.

Rekrutacja stała

Posiadamy wyspecjalizowany dział zajmujący się headhuntingiem menedżerów i specjalistów do pracy projektowej w Twojej firmie. Możemy pochwalić się niemal stuprocentowym wskaźnikiem efektywności rekrutacji.

Nasi specjaliści Oracle w Szwecji

Nasz zespół EPICO Tech w Szwecji składa się z Oracle Developerów, którzy na co dzień zajmują się pełną obsługą baz danych - zarówno administrowaniem i optymalizacją, poprzez utrzymywanie środowisk czy kwestie bezpieczeństwa.

Next Generation IT Talents

Realizujemy nasze projekty dając szansę rozwoju również mniej doświadczonym pracownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierię w IT. Wystarczą chęci i podstawowa wiedza z wybranego zakresu: testowanie, data science, UX, czy też programowanie.

Dział Business Intelligence

Razem tworzymy DCA – Data, Cloud & Analytics, czyli dział dedykowany do tego typu projektów. Jesteśmy w stanie doradzić, oraz pomóc w znalezieniu odpowiednich specjalistów z zakresu AI, Machine Learning, Automation, BI.