Cechuje nas elastyczność i dbałość w budowaniu osobistych relacji

Do każdej współpracy z firmami w branży IT oraz z kandydatami do pracy podchodzimy w sposób indywidualny, bazujący na głębokim zrozumieniu potrzeb każdej ze stron. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze podejście do konkretnej sytuacji tak, aby zapewnić usługi rekrutacyjne najwyższej jakości.

Elastyczność i otwartość na oczekiwania naszych klientów łączymy z pewnym i uporządkowanym podejściem do procesu rekrutacji, w którym kładziemy nacisk na jakość, wiedzę i indywidualne podejście do współpracy.

Grafisk element

Osobiste relacje

W EPICO stawiamy na osobiste relacje – poświęcamy wiele wysiłku, aby dobrze poznać zarówno Twoją firmę, jak również konsultantów, z którymi współpracujemy. Dzięki temu możemy zapewnić właściwe dopasowanie kandydatów z naszej sieci z poszukiwanymi przez Ciebie kompetencjami IT.

Dlatego naszą współpracę zawsze zaczynamy od jak najlepszego poznania całej firmy – profilu działalności, kultury organizacyjnej, specyfiki poszczególnych działów i zespołów oraz potrzeb związanych z realizowanymi projektami. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować usługi doradcze najwyższej jakości oraz dostarczać dopasowanych kandydatów do pracy pod kątem poszukiwanych umiejętności oraz cech osobowości.

Doskonale znamy branżę IT, naszych konsultantów i klientów. Pozwala nam to za każdym razem zapewniać odpowiednie rozwiązania. To właśnie dlatego możemy pochwalić się niezrównanym wskaźnikiem efektywności rekrutacji (hit rate).

Grafisk element

Wyszukujemy i dostarczamy kompetencje IT, których potrzebujesz

Mamy wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu najlepszych specjalistów. Jako firma konsultingowa z ponad 10-letniem doświadczeniem w obszarze IT bazujemy na stabilnej i sprawdzonej sieci kontaktów oraz na stale poszerzających się zasobach wiedzy i umiejętności. Jesteśmy doceniani za nasze podejście, kompetencje, znajomość rynku i wiedzę na temat przyszłych trendów, czym chętnie dzielimy się z naszymi partnerami. Jednocześnie stale staramy się poszerzać horyzonty i być na bieżąco z wyzwaniami, trendami i zmianami w branży IT.

Do współpracy podchodzimy w sposób profesjonalny, dbając o właściwe dopasowanie oraz wysoką jakość procesu rekrutacji od A do Z. Gwarantuje to wykwalifikowany zespół doradców EPICO dbający o najdrobniejsze szczegóły w rekrutacji, nasze doświadczenie i znajomość branży IT, rozległa sieć kontaktów, jaką dysponujemy oraz osobiste relacje z klientami i konsultantami.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak możemy Ci pomóc?