Zapewniamy sukces w wielu obszarach w IT

Poza naszą podstawową działalnością, jaką jest rekrutowanie konsultantów IT, dysponujemy również szeregiem wyspecjalizowanych działów i pracowników, co pozwala nam zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę w oparciu o Twoje potrzeby i cele strategiczne.

Oferujemy kompleksową obsługę 360 stopni – od dostarczenia konsultanta IT z niezbędnymi kwalifikacjami po specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Rekrutujemy seniorów i juniorów, freelancerów i stałych pracowników. Dzięki rozległej sieci kontaktów i stale rozbudowywanej bazie konsultantów w Danii i na całym świecie, możemy pomóc Ci we wszystkich aspektach i przy każdym projekcie IT.

Nasze modele biznesowe

Outsourcing

Zawsze staramy się poznać oczekiwania naszych partnerów, analizujemy wszystkie niezbędne procesy w organizacji tak, aby móc zaproponować rozwiązania szyte na miarę. W ramach realizacji usług outsourcingowych bierzemy na siebie wszelką odpowiedzialność i ryzyko związane z odpowiednim dopasowaniem kandydatów do pracy, rotacją pracowników oraz innych czynników, które mogą mieć wpływ na realizację projektów.

Nearshoring

Jesteśmy obecni w Polsce i w Danii, dzięki czemu możemy oferować zagranicznym klientom polskich konsultantów i zespoły programistów, testerów czy zaplecze supportowe. Pozwala to realizować projekty szybciej i taniej, a jednocześnie na najwyższym poziomie, ponieważ polscy konsultanci należą do światowej czołówki specjalistów IT.

Rekrutacja stała

Posiadamy wyspecjalizowany dział zajmujący się headhuntingiem menedżerów i specjalistów IT do stałej pracy w Twojej firmie. Możemy pochwalić się niemal stuprocentowym wskaźnikiem efektywności rekrutacji.

Grafisk element

Outsourcing

Wspieramy naszych partnerów w elastycznym doborze współpracowników do aktualnych potrzeb i specyfiki projektu.

Korzystając z outsourcingu możesz przekazać część zadań na zewnątrz swojej firmy, dzięki czemu nie musisz utrzymywać na stałe rozbudowanych zespołów.

W ramach naszych usług wyszukujemy i oddelegowujemy wykwalifikowanego kontraktora IT do realizacji Twojego projektu oraz zajmujemy się rozliczeniem Waszej współpracy.

Nearshoring

W EPICO stawiamy na odpowiednie dopasowanie pracowników do kontekstu kulturowego naszych klientów.

Dlatego oferujemy usługi nearshoringu dla firm poszukujących zewnętrznych współpracowników z pobliskich – zarówno geograficznie, jak i kulturowo – krajów. Takie rozwiązanie eliminuje wiele kwestii związanych z outsourcingiem typu offshore.

Dzięki nam zyskasz dostęp do wykwalifikowanych i docenianych na międzynarodowym rynku polskich specjalistach IT, dzięki czemu zrealizujesz swoje projekty szybciej i taniej, a jednocześnie na najwyższym poziomie.

Rekrutacja stała

Realizujemy pełen proces rekrutacji stałych pracowników – od etapu wyszukania odpowiednich kandydatów, przez ich selekcję i dopasowanie do potrzeb klienta, aż po reprezentowanie firmy na rynku pracy w oparciu o zasady Employer Brandingu.

Dostarczamy zarówno idealnego kandydata na poszukiwane stanowisko, jak również całe zespołów specjalistów IT o różnych poziomach doświadczenia i umiejętności.