W EPICO znaczysz dla nas znacznie więcej niż CV

Dla nas nie jesteś tylko kolejnym rekordem w bazie danych CV. Od początku traktujemy Cię jak partnera, którego staramy się jak najlepiej poznać i nawiązać bliskie relacje. Naszą rolą jest zapewnienie właściwego dopasowania pomiędzy Tobą a potrzebami naszych klientów. Dlatego wspieramy Cię od samego początku, zaczynając od przygotowania profesjonalnego i atrakcyjnego CV, a kończąc na pomocy w przejściu z sukcesem przez proces rekrutacji. 

EPICO w pigułce

EPICO to firma konsultingowa w branży IT, która specjalizuje się w wyszukiwaniu, selekcji i dostarczaniu konsultantów IT.

Jesteśmy jedną z największych firm konsultingowych IT w Danii. Zatrudniamy ponad 450 konsultantów, a w naszej bazie znajduje się już ponad 6000 CV specjalistów o zróżnicowanych profilach i umiejętnościach. Posiadamy też rozległą sieć ponad 4000 różnych klientów.

Zapewniamy dostęp do specjalistów o szerokim zakresie umiejętności gotowych do pracy w różnych miejscach na świecie. Dostarczamy konsultantów do projektów realizowanych w Danii, w krajach skandynawskich oraz w innych częściach Europy, w tym w Polsce.

W EPICO stawiamy na osobiste relacje, zaufanie, otwartość oraz jakość oferowanych usług – zarówno przy współpracy z naszymi klientami, jak również z konsultantami i osobami rekrutowanymi do pracy.

Jak dołączyć do teamu EPICO?